Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
PSVvoorelkaar

Vrijwilligers gezocht voor het Suikerhuis!

Vrijwilliger gezocht voor het Suikerhuis in Helmond! Ben jij een vrouw die Arabisch spreekt, help je graag anderen en vind je het leuk om te leren? Dan zijn wij op zoek naar jou! Het Suikerhuis in de Leonardusbuurt is een warme ontmoetingsplek waar buurtgenoten en ervaringsdeskundigen regelmatig samenkomen. Hier delen ze ervaringen, geven elkaar tips en zoeken samen naar activiteiten die bijdragen aan een gezondere levensstijl, zoals wandelen en gezonde maaltijden bereiden. Als vrijwilliger bij het Suikerhuis sta je open om taken op te pakken en te groeien. Jouw inzet maakt het verschil in het creëren van een ondersteunende en gezellige omgeving waar mensen op kunnen rekenen, zowel in goede als slechte tijden. Je biedt een luisterend oor, steun en troost, en helpt anderen om gelukkiger te worden. Samen bouwen we aan sterke en hechte relaties, als een familie. Je bent beschikbaar op dinsdag en/ of donderdag, voor 2 uurtjes van 13:30 tot 15:30, en op donderdag van 14:00 tot 16:00 uur, 1x in de week. Het Suikerhuis gaat niet alleen over gezondheid, maar ook over je goed voelen. We bieden diverse activiteiten aan, zoals samen wandelen, gezonde maaltijden bereiden en zelfs muziek maken en dansen bij slecht weer om het gezellig te maken en het contact te stimuleren. Wat hebben wij jou te bieden? Naast de voldoening van het helpen van anderen, bieden we een gezellige en ondersteunende omgeving waar je altijd op kunt rekenen. Je helpt niet alleen anderen gelukkiger te worden, maar bouwt ook aan je eigen netwerk en leert nieuwe dingen tijdens onze leerzame bijeenkomsten. Wil jij deel uitmaken van ons team en mensen helpen om gezonder en gelukkiger te worden? Solliciteer dan nu en word vrijwilliger bij het Suikerhuis in Helmond!
Lees meer
Structureel

Helmond

Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Vrijwilliger gezocht voor het Suikerhuis in Helmond!

Ben jij een vrouw die Arabisch spreekt, help je graag anderen en vind je het leuk om te leren? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Het Suikerhuis in de Leonardusbuurt is een warme ontmoetingsplek waar buurtgenoten en ervaringsdeskundigen regelmatig samenkomen. Hier delen ze ervaringen, geven elkaar tips en zoeken samen naar activiteiten die bijdragen aan een gezondere levensstijl, zoals wandelen en gezonde maaltijden bereiden.

Als vrijwilliger bij het Suikerhuis sta je open om taken op te pakken en te groeien. Jouw inzet maakt het verschil in het creëren van een ondersteunende en gezellige omgeving waar mensen op kunnen rekenen, zowel in goede als slechte tijden. Je biedt een luisterend oor, steun en troost, en helpt anderen om gelukkiger te worden. Samen bouwen we aan sterke en hechte relaties, als een familie.

Je bent beschikbaar op dinsdag en/ of donderdag, voor 2 uurtjes van 13:30 tot 15:30, en op donderdag van 14:00 tot 16:00 uur, 1x in de week.

Het Suikerhuis gaat niet alleen over gezondheid, maar ook over je goed voelen. We bieden diverse activiteiten aan, zoals samen wandelen, gezonde maaltijden bereiden en zelfs muziek maken en dansen bij slecht weer om het gezellig te maken en het contact te stimuleren.

Wat hebben wij jou te bieden? Naast de voldoening van het helpen van anderen, bieden we een gezellige en ondersteunende omgeving waar je altijd op kunt rekenen. Je helpt niet alleen anderen gelukkiger te worden, maar bouwt ook aan je eigen netwerk en leert nieuwe dingen tijdens onze leerzame bijeenkomsten.

Wil jij deel uitmaken van ons team en mensen helpen om gezonder en gelukkiger te worden? Solliciteer dan nu en word vrijwilliger bij het Suikerhuis in Helmond!

Praktische informatie

Tijd

Eenmalig 2 tot 4 uur

dinsdag

donderdag

Het mag ook elke week of een aantal keer! Geef je voorkeur aan in je bericht!

Locatie

Helmond

Bijzonderheden

Extra begeleiding mogelijk

Geschikt voor mensen die weinig Nederlands spreken

Impact

Voor wie

Ouderen

Impactgebied
Belangenbehartiging & goede doelen
Zorg
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Saïda
40% profielsterkte

Over Saïda

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Saïda is ingeschreven op Helmondvoorelkaar sinds 05-05-2024