Vind jij het leuk om met jongeren in gesprek te gaan en hen te helpen de Nederlandse taal beter te leren? Ben je creatief en kun je met enthousiasme aansluiten bij de leefwereld van leerlingen? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Op het Sondervick College zoeken we vrijwilligers die als taalcoach aan de slag willen met onze NT2- en meertalige leerlingen.
Wat ga je doen?
• 1 of 2 dagdelen per week aanwezig zijn in de Bibliotheek van het Sondervick College.
• Activiteiten zoals spelletjes, muziek, gesprekken of andere creatieve werkvormen inzetten voor het bevorderen van de Nederlandse Taal.
Voor wie?
• Leerlingen uit groep 8 van het basisonderwijs die alvast willen oefenen met Nederlands.
• Leerlingen uit leerjaar 1 t/m 6 van het voortgezet onderwijs.
• Het gaat voornamelijk om meertalige/NT2 leerlingen.
Wat breng jij mee?
• Enthousiasme om jongeren vooruit te helpen.
• Creativiteit om taal op een speelse manier aan te bieden.
• Geduld, openheid en interesse in verschillende culturen.
Wat krijg je ervoor terug?
• Een fijne en inspirerende plek binnen de school.
• De kans om écht verschil te maken in het leven van jongeren en hun taalontwikkeling.
• Veel gezelligheid en dankbaarheid van de leerlingen en docenten.
Is dit echt iets voor jou?
Neem dan contact op via een e-mail naar [e-mailadres verborgen] of bel (ma t/m vr van 09.00 – 12.00 uur) op [telefoonnummer verborgen]
Vind jij het leuk om met jongeren in gesprek te gaan en hen te helpen de Nederlandse taal beter te leren? Ben je creatief en kun je met enthousiasme aansluiten bij de leefwereld van leerlingen? Dan zijn wij op zoek naar jou! Op het Sondervick College zoeken we vrijwilligers die als taalcoach aan de slag willen met onze NT2- en meertalige leerlingen.
Wat ga je doen? • 1 of 2 dagdelen per week aanwezig zijn in de Bibliotheek van het Sondervick College. • Activiteiten zoals spelletjes, muziek, gesprekken of andere creatieve werkvormen inzetten voor het bevorderen van de Nederlandse Taal.
Voor wie? • Leerlingen uit groep 8 van het basisonderwijs die alvast willen oefenen met Nederlands. • Leerlingen uit leerjaar 1 t/m 6 van het voortgezet onderwijs. • Het gaat voornamelijk om meertalige/NT2 leerlingen.
Wat breng jij mee? • Enthousiasme om jongeren vooruit te helpen. • Creativiteit om taal op een speelse manier aan te bieden. • Geduld, openheid en interesse in verschillende culturen.
Wat krijg je ervoor terug? • Een fijne en inspirerende plek binnen de school. • De kans om écht verschil te maken in het leven van jongeren en hun taalontwikkeling. • Veel gezelligheid en dankbaarheid van de leerlingen en docenten.
Is dit echt iets voor jou? Neem dan contact op via een e-mail naar [e-mailadres verborgen] of bel (ma t/m vr van 09.00 – 12.00 uur) op [telefoonnummer verborgen]
Praktische informatie
Tijd
Wekelijks 3 tot 6 uur
Locatie
Veldhoven
Impact
Voor wie
Kinderen & jongeren
Nieuwkomers & vluchtelingen
Impactgebied
Onderwijs & educatie
Sociaal & welzijn
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Taal & lezen
Geplaatst door
Boy, Veldhovenvoorelkaar
75% profielsterkte
Over Boy
Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
Boy is ingeschreven op Veldhovenvoorelkaar sinds 15-04-2014