Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
PSVvoorelkaar

Wandel je 1 x per maand met ons mee?

Ben jij iemand die graag buiten is, energie haalt uit een fijne wandeling en geniet van gezellig contact? Dan is dit precies iets voor jou! Onze wandelgroep — twee enthousiaste cliënten en een ervaren vrijwilliger van Severinus — zoekt een extra vrijwilliger die het leuk vindt om onderdeel te worden van dit gezellige, ontspannen clubje. 🚶‍♂️ Wat ga je doen? Eén zondagochtend per maand (meestal de 2e, soms de 3e) trekken jullie er samen op uit voor een mooie wandeling van ongeveer 12 kilometer in of rondom Veldhoven. Je start de dag rustig, ontmoet elkaar rond 09.00 uur, en van 09.30 tot 12.30 uur genieten jullie van de natuur, frisse lucht en goed gezelschap. Halverwege is er natuurlijk tijd voor een gezellige koffiepauze. Je hoeft geen topsporter te zijn — een normaal wandeltempo en een open houding zijn meer dan genoeg. Het draait vooral om samen onderweg zijn, plezier maken en de cliënten een fijne ochtend bezorgen. 🧡 Waarom deze wandelgroep zo bijzonder is De kracht van deze groep zit in de eenvoud: samen wandelen, samen kletsen, samen genieten. Onze cliënten kijken er elke maand weer naar uit. Voor hen is het niet alleen beweging, maar ook gezelligheid, persoonlijke aandacht en het gevoel echt samen iets te ondernemen. En voor jou? Het geeft veel voldoening om iets kleins te doen dat voor iemand anders heel groot voelt. ⭐ Wat bieden wij jou? Bij Severinus sta je er nooit alleen voor. Je kunt rekenen op: • Goede begeleiding en ondersteuning vanuit ons team; • Reiskostenvergoeding (indien gewenst); • Uitnodigingen voor leuke evenementen door het jaar heen; • Een warme organisatie waar jouw inzet oprecht wordt gewaardeerd; • En boven alles: het plezier en de energie die je krijgt van het samen wandelen. ☕ Wil je eens kennismaken? Je zit nergens meteen aan vast — we plannen graag een vrijblijvende kennismaking, natuurlijk onder het genot van een kop koffie. Je kunt al je vragen stellen en ervaren of dit bij je past. 📞 Neem contact op met: Miriam Janssen – Coördinator Vrije tijd en Vrijwilligers 📱 [telefoonnummer verborgen] 📧 [e-mailadres verborgen]
Lees meer
Structureel

Veldhoven

Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Ben jij iemand die graag buiten is, energie haalt uit een fijne wandeling en geniet van gezellig contact? Dan is dit precies iets voor jou!

Onze wandelgroep — twee enthousiaste cliënten en een ervaren vrijwilliger van Severinus — zoekt een extra vrijwilliger die het leuk vindt om onderdeel te worden van dit gezellige, ontspannen clubje.

🚶‍♂️ Wat ga je doen?
Eén zondagochtend per maand (meestal de 2e, soms de 3e) trekken jullie er samen op uit voor een mooie wandeling van ongeveer 12 kilometer in of rondom Veldhoven.
Je start de dag rustig, ontmoet elkaar rond 09.00 uur, en van 09.30 tot 12.30 uur genieten jullie van de natuur, frisse lucht en goed gezelschap. Halverwege is er natuurlijk tijd voor een gezellige koffiepauze.
Je hoeft geen topsporter te zijn — een normaal wandeltempo en een open houding zijn meer dan genoeg. Het draait vooral om samen onderweg zijn, plezier maken en de cliënten een fijne ochtend bezorgen.

🧡 Waarom deze wandelgroep zo bijzonder is
De kracht van deze groep zit in de eenvoud: samen wandelen, samen kletsen, samen genieten.
Onze cliënten kijken er elke maand weer naar uit. Voor hen is het niet alleen beweging, maar ook gezelligheid, persoonlijke aandacht en het gevoel echt samen iets te ondernemen.
En voor jou? Het geeft veel voldoening om iets kleins te doen dat voor iemand anders heel groot voelt.

⭐ Wat bieden wij jou?
Bij Severinus sta je er nooit alleen voor. Je kunt rekenen op:
• Goede begeleiding en ondersteuning vanuit ons team;
• Reiskostenvergoeding (indien gewenst);
• Uitnodigingen voor leuke evenementen door het jaar heen;
• Een warme organisatie waar jouw inzet oprecht wordt gewaardeerd;
• En boven alles: het plezier en de energie die je krijgt van het samen wandelen.

☕ Wil je eens kennismaken?
Je zit nergens meteen aan vast — we plannen graag een vrijblijvende kennismaking, natuurlijk onder het genot van een kop koffie. Je kunt al je vragen stellen en ervaren of dit bij je past.

📞 Neem contact op met:
Miriam Janssen – Coördinator Vrije tijd en Vrijwilligers
📱 [telefoonnummer verborgen]
📧 [e-mailadres verborgen]

Praktische informatie

Tijd

Maandelijks 3 tot 4 uur

Locatie

Veldhoven

Impact

Impactgebied
Sport & beweging
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Miriam
100% profielsterkte

Over Miriam

Coördinator Vrijwilligers.

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Miriam is ingeschreven op Veldhovenvoorelkaar sinds 14-03-2014
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 2 aanbevelingen ontvangen
Een positief en hartelijk persoon! De ontmoeting was erg prettig.
Kristine
Lees meer