Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
PSVvoorelkaar

Aanbod van Siva

Hallo! Ik ben Siva en ik wil graag helpen met: Sport & beweging, IT-ondersteuning, Taalmaatje, Boodschappen & praktische hulp en begeleiding voor nieuwkomers bij het begrijpen van de Nederlandse taal en cultuur. Verder sta ik open voor nieuwe ervaringen. Ik help graag mensen met eenvoudige IT-vragen, digitale vaardigheden en het gebruik van tools. Ook vind ik het leuk om samen actief bezig te zijn met sport of beweging, en om als taalmaatje te ondersteunen bij het oefenen van Nederlands in dagelijkse situaties. Daarnaast kan ik helpen met boodschappen of praktische zaken, en nieuwkomers begeleiden om zich beter wegwijs te maken in Nederland. Ik ben 2 tot 3 dagen per week beschikbaar.
Lees meer
Structureel

Eindhoven

Maatje, buddy & gezelschap
Taal & lezen

Beschrijving

Hallo! Ik ben Siva en ik wil graag helpen met: Sport & beweging, IT-ondersteuning, Taalmaatje, Boodschappen & praktische hulp en begeleiding voor nieuwkomers bij het begrijpen van de Nederlandse taal en cultuur.

Verder sta ik open voor nieuwe ervaringen. Ik help graag mensen met eenvoudige IT-vragen, digitale vaardigheden en het gebruik van tools. Ook vind ik het leuk om samen actief bezig te zijn met sport of beweging, en om als taalmaatje te ondersteunen bij het oefenen van Nederlands in dagelijkse situaties.

Daarnaast kan ik helpen met boodschappen of praktische zaken, en nieuwkomers begeleiden om zich beter wegwijs te maken in Nederland.

Ik ben 2 tot 3 dagen per week beschikbaar.

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 1 tot 3 uur

Locatie

Eindhoven

Bijzonderheden

Rolstoeltoegankelijk

Geschikt voor mensen die weinig Nederlands spreken

Geschikt voor Engelssprekenden

Geschikt voor mensen met geheugenproblemen

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Nieuwkomers & vluchtelingen

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Onderwijs & educatie
Sport & beweging
Sociaal & welzijn
Categorie
Maatje, buddy & gezelschap
Taal & lezen
Sivanand
100% profielsterkte

Over Sivanand

Ik ben een sociaal en behulpzaam persoon die het leuk vindt om iets voor anderen te betekenen. Ik maak graag contact met mensen, luister goed en help waar ik kan. In mijn vrije tijd hou ik ervan om nieuwe dingen te leren, actief bezig te zijn en anderen te ondersteunen. Via NLvoorelkaar hoop ik op een leuke manier mijn steentje bij te dragen aan de maatschappij. Daarnaast ben ik momenteel bezig met het verbeteren van mijn Nederlands. Daarom lijkt het me ook leuk om in contact te komen met mensen waarmee ik gezellige gesprekken kan voeren en tegelijkertijd mijn Nederlands verder kan oefenen.

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Sivanand is ingeschreven op NLvoorelkaar sinds 01-05-2026
  • Meerdere positieve matches gemaakt