Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
PSVvoorelkaar

Joey zoekt een vriendschap! E680

Ik ben een rustige man van 42 jaar die niet altijd uit zichzelf veel praat. Daarom zoek ik een vrouw met wie ik op een ontspannen manier een langdurige vriendschap kan opbouwen. Ik vind het leuk om samen dingen te doen zoals wandelen, een dagje dierentuin, een spelletje spelen of gezellig ergens eten. Op dit moment heb ik geen huisdieren, maar ik ben wel gek op honden. Mensen omschrijven mij als een harde werker, netjes, betrouwbaar en eerlijk. Iemand op wie je kunt rekenen. Ik zoek een vrouw die ook rustig is, maar iets makkelijker praat dan ik. In het begin ben ik wat verlegen, maar als ik me op mijn gemak voel, kom ik vanzelf los en houd ik ook van een grapje. Lijkt het jou leuk om samen dingen te ondernemen! Stuur dan gerust een berichtje via LiNCK
Lees meer
Structureel

Eindhoven

Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Ik ben een rustige man van 42 jaar die niet altijd uit zichzelf veel praat. Daarom zoek ik een vrouw met wie ik op een ontspannen manier een langdurige vriendschap kan opbouwen.

Ik vind het leuk om samen dingen te doen zoals wandelen, een dagje dierentuin, een spelletje spelen of gezellig ergens eten. Op dit moment heb ik geen huisdieren, maar ik ben wel gek op honden.

Mensen omschrijven mij als een harde werker, netjes, betrouwbaar en eerlijk. Iemand op wie je kunt rekenen.

Ik zoek een vrouw die ook rustig is, maar iets makkelijker praat dan ik. In het begin ben ik wat verlegen, maar als ik me op mijn gemak voel, kom ik vanzelf los en houd ik ook van een grapje.

Lijkt het jou leuk om samen dingen te ondernemen!

Stuur dan gerust een berichtje via LiNCK

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 1 tot 2 uur

Locatie

Eindhoven

Impact

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Categorie
Maatje, buddy & gezelschap
LiNCK
85% profielsterkte

Over LiNCK

Wij van LiNCK zijn ervan overtuigd dat iedereen kan & mag meedoen. Wij geloven in een inclusieve maatschappij en helpen mensen met een beperking met het leggen en onderhouden van sociaal contact. Wij komen met plezier de eerste keer bij jou thuis op bezoek en maken graag kennis met je. Laagdrempelig contact, vanaf het eerste gesprek tot de eerste keer samen onderzoeken. Want sociaal contact maken kan op veel verschillende manieren maar welke manier werkt voor jou? Wij zoeken dat samen met jou uit en begeleiden je naar een vaste vorm van sociaal contact. Zodat iemand met de juiste begeleiding om zijn/haar sociaal netwerk te vergroten. En op eigen kracht verder kan genieten van sociaal contact en vriendschappen.

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • LiNCK is ingeschreven op GoedvoormekaarWaalre sinds 30-03-2012
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 12 aanbevelingen ontvangen
  • Bedankje ontvangen
Hoi Helma ik heb u aanbod gelezen en intreses heb ik en ik heb vraag welke dagen bent u aanwezig
Sebastiaan
Lees meer