Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
PSVvoorelkaar

Profiel van Rolf

Aangemeld als vrijwilliger op Helmondvoorelkaar
Aangemeld sinds 15-03-2026
Binnenstad (Helmond)
Heeft een VOG

Even voorstellen

De laatste 5 jaar heb ik gezorgd met anderen voor mijn dementerende moeder. Het laatste jaar is zij opgenomen geworden in KSW Brandevoort en daar is zij in april 2025 overleden. Sinds augustus 2025 ben ik daar als vrijwilliger actief en geef ik o.a. een bewegingsuurtje aan dementerende bejaarden die daar zin in hebben.

Ervaring

Ik heb 15 jaar geleden als zelfstandige gewerkt in een economisch-juridisch adviesbureau. De laatste jaren heb ik gewerkt in de financiële en personeelsadministratie. Ben goed in het administreren en in het documenteren, opbergen van gegevens. Goed met computers en in het uitzoeken van zaken, regelingen.

Goed om te weten

Op dit platform verbinden we mensen. We vinden het belangrijk dat dit op een veilige en prettige manier gebeurt. Daarom hebben we tips om elkaar veilig te ontmoeten, gedragsregels en een niet-pluis-gevoel meldpunt.
  • Rolf staat ingeschreven op Helmondvoorelkaar
  • Rolf heeft eerder via dit platform geholpen